درباره شرکت پیشگام صنعت ابزار


شرکت پیشگام صنعت ابزار یکی از مهم ترین تامین کنندگان تجهیزات نیروگاهی و مجری عملیات های تخصصی خطوط لوله نظیر هات تپ و استاپل می باشد.اعم فعالیت های این شرکت در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و فراساحلی فعال می باشد اما بر حسب نیاز واحدهای صنعتی ما آماده ارائه خدمات خود به تمامی واحدهای صنعتی در تمامی نقاط کشور هستیم. انجام عملیات هات تپ (انشعاب گیری-خطوط سیالات ) از عمده فعالیت های این شرکت است. از دیگر خدمات این شرکت می توان به ساخت مبدل های حرارتی و مخازن کاربردی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی اشاره کرد.

تاریخچه پیشگام صنعت ابزار

شرکت پیشگام صنعت ابزار، به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان قطعات و تجهیزات خطوط لوله و همچنین مجری خدمات ساخت، بازسازی و توسعه خطوط لوله در دریا و خشکی، کار خود را از سال 1376 آغاز کرد. این شرکت با بهره گیری از مهندسان کارآزموده و خبره و همچنین تکنیسین های با تجربه، روند رشد سریعی را در پیش گرفت و در مدت کوتاهی، کارخانه ساخت تجهیزات و ادوات مورد نیاز بازار داخل و همچنین عملیات مختلف این شرکت را راه اندازی کرد.

دستاوردهای ما در زمینه انجام عملیات های هات تپ و انسداد خطوط لوله در شرایط کاری متفاوت و روی انواع خطوط لوله و مخازن، ما را به برندی صاحب نام در زمینه ارائه خدماتی از این دست تبدیل کرده است. ما با توجه به تجاربی که کسب کرده ایم روش ها و دسترالعمل هایی منحصر به فرد برای انجام عملیات های خود داریم و از این حیث در برخی موارد توانسته این تکنولوژی عملیات را از استانداردهای روز جهانی نیز بالاتر ببریم. با تکیه بر همین پشتوانه امروز می توانیم ادعا کنیم که عملیات های دشوار انشعاب گیری هات تپ و انسداد خط لوله با استفاده از تدابیر مهندسی و تیم های اجرایی متبحر ما تا جای ممکن ساده، سریع، کم هزینه  کم ریسک انجام خواهند شد. با توجه به ضریب ریسک بالای این نوع از خدمات ما توانسته این با تدوین روش های اجرایی و دستور کارها و چک لیست های فنی و ایمنی ضریب ایمنی و کیفیت خدمات خود را به حداکثر خود برسانیم. انجام عملیات های موفق در شرایطی که بر حسب استانداردهای جهانی امکان ناپذیر جلوه می کردند نتیجه این پشتوانه مطالعاتی و اجرایی محسوب می شود.

زمانی که سخن از اعتماد و اطمینان باشد، بی شک شرکت پیشگام صنعت ابزار به عنوان بهترین گزینه، مورد اشاره تمامی کارفرمایان خواهد بود. کارنامه درخشان ما در صنایع مختلف نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، تصفیه خانه ها و ... گواه روشنی بر این اعتماد است. افزایش فضای کارخانه ای و تجهیزات کارگاهی، سبب شد که نام این شرکت در زمینه ساخت تجهیزات خطوط لوله مانند اتصالات و فلنج ها به سرعت بر سر زبان ها جاری شود. بهره گیری از دستگاه ها و ماشین آلات کمپانی میراژ (Mirage) انگلستان، یکی از معروف ترین سازندگان تجهیزات خطوط لوله در جهان، ما را نسبت به کیفیت این محصولات مطمئن نمود. بنابراین افزایش مراودات تجاری با این شرکت در نهایت منجر به این شد که پیشگام صنعت ابزار، وظیفه و نمایندگی فروش محصولات شرکت میراژ را بر عهده گیرد.

در ابتدا حوزه فعالیت این شرکت تنها در زمینه های نفت و گاز و پتروشیمی خلاصه می شد اما نتایج متحیر کننده کاری ما سبب شد که به تدریج به صنایع دیگر مانند صنایع نیروگاهی، صنایع سیم، تصفیه آب و ... نیز ورود کنیم. این گسترش در نتیجه ارزش های اساسی این شرکت بود: ایمنی، کیفیت و تعهد. با پشتوانه تجربه ارزشمند و زمینه علمی و مهندسی قوی، یکی از بزرگ ترین پروژه های ما انشعاب گیری گرم هات تپ از خطوط لوله شرکت فولاد خوزستان بوده است که بالغ بر انجام ده ها عملیات هات تپ در سایزهای مختلف روی  خطوط لوله کارگاه کوره این شرکت بود. تمامی عملیات های این پروژه بدون ایراد و با موفقیت به انجام رسیدند، و خروجی ان با اخذ رضایت مهندسین و بازرسین تحویل داده شد.

پیشگام صنعت ابزار به زودی به عنوان اولین انتخاب صنایع مختلف در زمینه های تامین مواد اولیه و تجهیزات، تعمیرات خطوط لوله، هات تپ و انسداد خط و تعمیرات بتن خواهد به شمار خواهد آمد.

قابلیت های پیشگام صنعت ابزار

زمان مهمترین معیار ارزشمندی است که برتری شرکت ها را بر یکدیگر اثبات می کند. شرکت پیشگام صنعت ابزار با بهره گیری از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته و به روز هات تپ و همچنین تخصص و تجربه پرسنل کارآزموده، تجهیزات و خدمات مورد نیاز مشتریان از جمله هات تپ  را در کمترین زمان ممکن ارائه می دهد. این شرکت با بهره گیری از یک کارگاه ساخت، اتصالات مورد نیاز خود را برای انجام هات تپ و سایر خدمات خطوط لوله در داخل تولید می کند. همچنین بسیاری از قطعات جدید برای مصارف خاص مانند تعمیرات ولو نیز توسط این امکانات گسترده قابل ساخت هستند. گارانتی تمام و کمال محصولات این شرکت و همچنین قابلیت بالای اطمینان خدمات ارائه شده، مشتریان را نسبت به این موضوع مطمئن می کند که قطعات نصب شده توسط تکنیسین های ما برای مدت طولانی بدون افت کیفیت کار می کنند. مجموعه کامل ماشین آلات و تجهیزات ساخت در بخش کارگاه این شرکت متمرکز هستند. این مجموعه توانایی ساخت تمامی تجهیزات مورد نیاز را به این شرکت داده است و از این روی، شرکت پیشگام صنعت ابزار در بسیاری از حوزه ها به خودکفایی کامل رسیده است.

تخصص اصلی این شرکت اجرای هات تپ روی خطوط لوله و مخازن است اما خدمات و محصولات ما به این سرویس محدود نمیشود. ماشین های تراش، ماشین های فرز، ماشین آلات درون تراشی افقی، دستگاه های تراش دروازه ای، دستگاه های دریل، دستگاه های برش خودکار و نیمه خودکار، دستگاه های خودکار پخ زنی، دستگاه های درون-تراشی همراه، دستگاه های فلنج فیسر و فرز های CNC تنها بخشی از تجهیزات این شرکت در حوزه ساخت هستند. با استفاده از این تجهیزات، ما آمادگی ارائه انواع خدمات خطوط لوله جهت رفع معایب؛ تعویض قطعات و اتصالات، تعمیر تجهیزاتف اقدامات اصلاحی و مواردی از این قبلی را دارا هستیم.

قابلیت های تولید توجه خاص ما به زمان، سبب شده است تا همواره از مواد و تجهیزات پرمصرف در انبارهای خود آماده داشته باشیم. مواد پرمصرف، تمامی انواع اتصالات، فلنج ها، درپوش ها، تست بلاک ها، و. ... از موارد موجود در انبارهای این شرکت هستند. مواد خام مانند ASTM A 105 & 106، ورق ها، لوله های با اندازه های مختلف، درزگیر ها، چسب ها و سایر مواد مصرفی به مقادیر فراوان در انبار شرکت نگهداری می شوند. شکستن رکورد زمانی انجام عملیات های مختلف توسط این شرکت، نشان از آمادگی کامل ما برای مواجهه با موقعیت ها و عملیات مختلف است.

 

هات تپ- اجرای هات تپ- عملیات هات تپ- هات تپ فولاد- مجری هات تپ- هات تپ خطوط لوله- هات تپ لوله گاز