بزرگترین افتخار شرکت پیشگام صنعت ابزار این است که به عنوان معتبرترین شرکت ایرانی فعال در حوزه هات تپ شناخته شده و در منطقه نیز جزو مجریان نام آشنای این عملیات خطوط لوله محسوب می شود. ما این افتخار را مدیون تجربه ارزشمند، کارگاه های کاملا مجهز، تکنیسین های آموزش دیده با مهارت بالا، پشتیبانی فنی و مهندسی قوی و همچنین انبار مملو از تجهیزات آماده به کار مانند انواع اتصالات و ابزارآلات هستیم. تیم اجرایی ما همچون واحدهای فنی و مهندسی از لحاظ امکانات نرم افزاری و سخت افزای کاملاً مجهز بوده و بنا به تراکم زیاد عملیات هات تپ در نقاط مختلف و در شرایط فنی و کاری متفاوت آماده است همه نوع عملیات انشعاب گیری به صورت گرم را بدون وقفه و با بیشترین میزان تمرکز کاری به انجام برساند.

ما هم دارای کارگاه مرکزی مجهز به دستگاه هات تپ، ادوات و قطعات یدی آن و کلیه ابزارهای مورد نیاز برای انشعاب گیری گرم هستیم، و هم چندین کارگاه مستقر در نقاط مختلف کشور را برای انجام هات تپ داریم که در صورت نیاز به انجام عملیات از تجهیزات شان استفاده می کنیم. علاوه بر آن شرکت پیشگام صنعت ابزار و مهندسین و تیم اجرایی آن دارای کارگاه سیار به منظور انتقال ادوات به محل انجام عملیات هات تپ است. این کارگاه قابلیت آن را دارند که در صورت وجود تعداد معدود عملیات انشعاب گیری، مجهز به دستگاه و ابزارهای مورد نیاز شود و برای اجرایی شدن پروژه به محل اعزام شود.

تیم کارکشته مهندسی و اجرایی دیگر نقطه مثبت ماست که ما را در انجام حدود 4500 عملیات انشعاب گیری گرم هات تپ موفق گرداند است. اکنون ما این مجموعه را سرمایه ای قابل اتکا برای پذیرش سفارشات مختلف از اقصی نقاط کشور می دانیم. در صورتی که سفارشات شما دارای فرایندهای ویژه و خارج از محدوده روال و استانداردهای جاری عملیات هات تپ باشد نیز ما آمادگی داریم با انجام طراحی های مهندسی و تست اجرایی فرایندها، درخواست ویژه شما را به ایمن ترین و مطمئن ترین شکل ممکن انجام دهیم. اجرای عملیات هات تپ و استاپل و سایر خدمات گرم خطوط لوله فرایندی پرمخاطره محسوب می شود مگر آن که مجری کار دانش فنی، توان اجرایی، اعتبار و سابقه کافی برای این کار را داشته باشد. در این صورت عملیات انشعاب گرم و نظایر آن به بهترین و باکیفیت ترین شکل ممکن انجام خواهند شد.

ما مطمئن هستیم که در مواقع اضطرار و نیاز فوری و مطمئن شما به کار هات تپ 24 ساعته، بهترین انتخاب شما، پیشگام صنعت ابزار خواهد بود. این شرکت با بهره گیری از آخرین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، قابلیت انجام عملیات هات تپ را بر روی هر گونه خط دارای جریان سیال چه در خطوط انتقال و چه در خطوط تقسیم دارد. اتصالات و خدمات این شرکت برای تمامی لوله ها حاوی مواد مختلف، در سایزهای متنوع، و فشار و دمای بالا قابل ارائه است. استاندارهای انجام کار گرم روی خطوط لوله و مخازن، تجارب ما در انجام صدها عملیات هات تپ و استاپل و تیم فنی و مهندسی و اپراتورهای مجرب سرمایه ما جهت دادن تضمین کافی در خصوص صحت و کیفیت عملیات انشعاب گرم خواهند بود. این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص عملیات هات تپ با سطح ایمنی و کیفیت بسیار بالا را به شما ارائه می دهد تا از مزایای زیر بهره مند شوید:

o       عدم قطعی جریان سیال داخل لوله و یا اختلال در سرویس خط

o       حذف نشتی ها و هدر روی های محصول

o       افزایش اطمینان و ایمنی کارکنان

o       کاهش هزینه های تمامی کاربردها

o       کاهش هزینه ناشی از هدر رفت زمان

o       کاهش هزینه نیروی انسانی از طریق هات تپ

o       طراحی و پشتیبانی مهندسی

o       آموزش و دادن تاییدیه آموزشی فرایند هات تپ برای تربیت تکنیسین ها

با پشتوانه تجربه بیشتر ازیک دهه این شرکت، این افتخار نصیب ما شده است که ادعا کنیم می توانیم تمامی نیازهای مشتریان مان را می توانیم فراهم کنیم. به این معنی که هیچ چیزی، حتی دمای بسیار بالا نمی تواند مانع از این بشود که ما در مقابل درخواست های مشتریان "بله" بگوییم. فارق از اینکه زاویه و راستای عملیات هات تپ درخواستی چه قدر باشد، شرکت پیشگام صنعت ابزار هات تپ ها و استاپل هایی در دامنه های کاری زیر انجام می دهد:

A.     اندازه از ½ تا 72 اینچ

B.     دماهای زیر صفر تا 732 درجه سانتیگراد

C.     فشارهای در حد خلا تا psi 4300


ما با اطمینان ادعا می کنیم که یافتن یک شرکت فعال در زمینه هات تپ با سطح تجربه نزدیک به شرکت پیشگام صنعت ابزار بسیار در سطح کشور ناممکن و در سطح منطقه بسیار دشوار است. دلیل این ادعا، عملیات های hot tap و stopple بیشماری است که در طی سال های گذشته انجام داده ایم. سابقه ما در خدمات خطوط لوله، سبب اعتبار ما در میان شرکت هایی است که حوزه کاری آنها، تعمیرات و نگهداری خطوط لوله است. دقت، ملاحظات خاص ایمنی و حفاظت، توانایی بالای ساخت، احترام به جدول زمانی و خوش قولی و منش کاری کلمات و عبارات کلیدی در کار ما هستند. از این رو به متقاضیان توصیه می شود ضمن برقراری تماس با شرکت پیشگام صنعت ابزار و ارائه درخواست، بهترین و سریع ترین، و مطمئن ترین راه حل ها را برای پیشبرد اهداف خود دریافت کرده و از آن بهره ببرند.

هزینه پایین، کیفیت بالا، حداقل ضریب ریسک، زمان صرف شده پایین، شتاب و سرعت د عملیات ضمن حفظ فاکتورهای فنی و ایمنی و تعامل مستمر با پیمانکار از جمله شاخص هایی هستند که بهره وری هر فرایندی را ارتقا می دهند. ما بر اساس سیاست های اجرایی و مدیریتی مشتریان محترم دریافت خدمات هات تپ را در این زمینه یاری می رسانیم.

 

هات تپ- استاپل- انشعاب گرم هات تپ- پیشگام صنعت ابزار مجری عملیات هات تپ